2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging DRIS-panelen bushaltes
Beschreibung: Doormiddel van deze Europees openbare aanbestedingsprocedure wil de gemeente een overeenkomst afsluiten met één Opdrachtnemer voor de levering, installatie en onderhoud van 11 stuks DRIS-displays ten behoeve van de gemeente Edam-Volendam. Ook de demontage en het afvoeren van bestaande DRIS-displays behoort tot de scope van de Opdracht. Er wordt bij deze Opdracht vanuit gegaan dat de masten en fundaties van de DRIS-displays blijven staan en worden hergebruikt. Er wordt verwacht dat de inschrijver de nieuw te leveren DRIS-displays aansluit op het Centraal Distributiesysteem DRIS, afgekort CDD. 11 stuks
Interne Kennung: 26.401-OW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64216000 Elektronische Nachrichten- und Informationsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vervanging DRIS-panelen
Beschreibung: Zie Inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Inschrijvingsleidraad en Overeenkomst