See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania zdalnych opisów badań RTG za pośrednictwem systemu teleradiologii.
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania zdalnych opisów badań RTG za pośrednictwem systemu teleradiologii.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: WykonywaniE zdalnych opisów badań RTG za pośrednictwem systemu teleradiologii.
Interne Kennung: KO/BO/27/26LS/AK
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung