2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Leusden - Financieel systeem
Beschreibung: • de levering en implementatie van het financieel systeem, inclusief inrichting, configuratie, testen, acceptatie en ingebruikname op basis van een site licentie; • de migratie van relevante gegevens vanuit het huidige financiële systeem naar de nieuwe oplossing; • de realisatie en inrichting van noodzakelijke koppelingen met overige applicaties binnen het gemeentelijke applicatielandschap; • het tijdens de implementatie verzorgen van opleidingen en ondersteuning van gebruikers; • Het vakbekwaam maken en houden van functioneel beheerders ten aanzien van het beheer en de toepassing van de oplossing gedurende de contractperiode. • het leveren van onderhoud, support en doorontwikkeling gedurende de contractperiode. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor een zorgvuldige implementatie en een stabiele ingebruikname van het systeem, zodanig dat de organisatie haar werkzaamheden ononderbroken kan uitvoeren. -
Interne Kennung: IBMN-2025-LEU-AH-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument inclusief haar bijlagen. -
Interne Kennung: 1
417342-2026 - Competition
Netherlands – IT services: consulting, software development, Internet and support – Gemeente Leusden - Financieel systeem
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IBMN-2025-LEU-AH-001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1