2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odzieży łukoochronnej letniej i zimowej dla ENEA Operator sp. z o.o. – 4 zadania
Beschreibung: Dostawa odzieży łukoochronnej letniej i zimowej dla ENEA Operator sp. z o.o. – 4 zadania: Zadanie nr 3: Odzież łukoochronna letnia Enea Serwis sp. z o.o.,
Interne Kennung: RPUZ/P/516/2025/DB/BO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odzieży łukoochronnej letniej i zimowej dla ENEA Operator sp. z o.o. – 4 zadania:
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa odzieży łukoochronnej letniej i zimowej dla ENEA Operator sp. z o.o. – 4 zadania: Zadanie nr 3: Odzież łukoochronna letnia Enea Serwis sp. z o.o.
Interne Kennung: RPUZ/P/516/2025/DB/BO_zad_3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak