2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitalizacja sieci ciepłowniczej należącej do Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej - Gliwice Sp. z o. o. w zakresie zadania pod nazwą System Detekcji Awarii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla realizacji zadania - inwestycji pn.: „Digitalizacja sieci ciepłowniczej należącej do Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej - Gliwice Sp. z o. o. w zakresie zadania pod nazwą System Detekcji Awarii” jest: 1. Dostawa, montaż, konfiguracja oraz uruchomienie fabrycznie nowych detektorów zdalnego nadzoru dla sieci ciepłowniczych preizolowanych wraz z modułami telemetrycznymi oraz wykonaniem kompletnych prac instalacyjnych, w tym elektrycznych. 2. Zakres dostawy obejmuje łącznie 121 sztuk detektorów wraz z modułami telemetrycznymi: • 85 zestawów zasilanych sieciowo 230V • 36 zestawów zasilanych bateryjnie 3. Zakres prac obejmuje wszystkie prace i czynności konieczne dla wykonania zadania, w tym następujące elementy: • Dostawa fabrycznie nowych detektorów i modułów telemetrycznych, wraz z niezbędnymi kartami SIM (Opłata abonamentu po stronie Wykonawcy do końca trwania Zadania. Zamawiający przejmuje opłatę abonamentową z dniem pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym został podpisany protokół odbioru końcowego.), • Montaż nowego obwodu zasilającego (w przypadku detektorów o zasilaniu sieciowym 230V), • Montaż detektorów w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego, • Wykonania konfiguracji parametrów pracy detektorów, • Podłączenie detektorów do przewodów instalacji alarmowej rurociągów preizolowanych, • Uruchomienie systemu monitoringu wyłącznie z wykorzystaniem dedykowanego systemu producenta detektorów, • Przeprowadzenie testów poprawnego działania, • Wykonania dokumentacji powykonawczej, • Zapewnienie serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego. Usługi serwisowe obejmują w szczególności: o diagnozowanie i usuwanie Awarii, Błędów oraz Błędów krytycznych, o udzielanie Konsultacji w zakresie funkcjonowania i obsługi Systemu, o doradztwo w zakresie użytkowania detektorów wraz z modułami telemetrycznymi.
Vorherige Bekanntmachung: 120319-2026
Interne Kennung: DZ/1/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem procedury odwróconej art. 139 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z Postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 PZP, z zastrzeżeniem art. 393 ust. 4 PZP, oraz spełniają warunki, określone na podstawie art. 112 ust. 1 PZP. 1) Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 oraz w art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy PZP. 2) Wykonawca podlega wykluczeniu także w oparciu o podstawy wykluczenia wskazane w art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jednolity: Dz. U. 2022 r., poz. 835 z późn. zm.) Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia). Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona wraz z oświadczeniem, o którym mowa w zdaniu poprzednim, wykonawca składa oświadczenie o aktualności informacji art. 108 1. Zamawiający na podstawie art. 105 oraz 106 ustawy Pzp żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że ofertowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania niezbędne do przeprowadzenia postępowania: a. Specyfikacja systemu i urządzeń: dokument potwierdzający spełnianie wymagań Zamawiającego, obejmujący opis funkcjonalności systemu oraz parametry techniczne oferowanych urządzeń. UWAGA !!! Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawca składa wraz z ofertą. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32441000 Telemetriegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 32441100 Fernmessüberwachungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441100 Fernmessüberwachungssystem, 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten, 45311000 Installation von Elektroanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy