See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/27 Kralovice, okružní křižovatka II/229; DPS + IČ, VD-ZDS, TP, AD (bez BIM)
Beschreibung: Předmětem zakázky je vyhotovení projektové dokumentace DPS + IČ vč. majetkoprávní činnosti, VD-ZDS a dále poskytnutí technické pomoci a autorského dozoru v rámci stavby „I/27 Kralovice, okružní křižovatka II/229“.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 06EU-0066770