2. Verfahren
Verfahren
Titel: D6 Petrohrad - Lubenec - kácení dřevin v prostoru staveniště
Beschreibung: Předmětem zakázky je odstranění dřevin a křovin pro potřeby záměru projektu „D6 Petrohrad – Lubenec, D6 Lubenec II. etapa
Interne Kennung: 08PT-001512
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001