2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Legionowie oraz Jednostek Podległych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Legionowie i jednostek podległych oraz zakup serwera do pracowni komputerowej Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie o parametrach technicznych zgodnych ze szczegółowym Opisem przedmiotu zamówienia. 2.Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: 1)część nr 1 zamówienia – Zakup komputerów AIO i laptopów. Zamówienie obejmuje swoim zakresem zakup: 94 szt. komputerów AIO i 14 szt. laptopów AIO na potrzeby Starostwa Powiatowego w Legionowie oraz Jednostek Podległych. 2)część nr 2 zamówienia - Zakup drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Zamówienie obejmuje swoim zakresem zakup: 4 szt. drukarek A4 monochromatycznych laserowych, 4 szt. urządzeń wielofunkcyjnych kolor A4 laserowych, 8 szt. urządzeń wielofunkcyjnych monochromatycznych A4 laserowych, 1 szt. urządzenia wielofunkcyjnego kolor a4 atramentowe na potrzeby Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem przez Zamawiającego minimalnych wymaganych parametrów technicznych, zawiera Załącznik do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4.Wszystkie podzespoły muszą być fabrycznie nowe, tzn. nigdy wcześniej nieużywane, kompletne, sprawne technicznie, pochodzące z bieżącej produkcji, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2024 roku, nieuszkodzone mechanicznie lub elektronicznie. 5.Dostawa zamówienia w nieuszkodzonych opakowaniach producenta do siedziby Zamawiającego w Legionowie przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 11, transportem własnym Wykonawcy, na jego koszt, ryzyko i odpowiedzialność, wraz z dokumentacją i kartami gwarancyjnymi sporządzonymi w języku polskim. 6.Wszystkie materiały i urządzenia lub oprogramowanie niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia muszą posiadać certyfikaty lub deklaracje zgodności z Polską Normą albo aprobatę techniczną w odniesieniu do wyrobów nieobjętych certyfikacją. 7.Warunki i termin gwarancji określono odpowiednio dla poszczególnych pozycji zamówienia w Załączniku do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia;. 8.Okres rękojmi wynosi 24 miesiące. 9.Jeżeli w SWZ, ogłoszeniach związanych z postępowaniem, w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia określono przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, to ma to na celu jedynie określenie cech technicznych, czy właściwości określonego sprzętu, urządzeń, materiałów i oprogramowania, jakie należy zastosować dla wykonania przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza zastosowanie w takich przypadkach sprzętu, urządzeń, materiałów równoważnych, zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy. 10.Kod i nazwa zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30236000-2 Różny sprzęt komputerowy, 30232100-5 Drukarki i skanery.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup komputerów AIO i laptopów.
Beschreibung: Część nr 1 zamówienia – Zakup komputerów AIO i laptopów. Zamówienie obejmuje swoim zakresem zakup: 94 szt. komputerów AIO i 14 szt. laptopów AIO na potrzeby Starostwa Powiatowego w Legionowie oraz Jednostek Podległych.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie nie obejmuje opcji.
Los: LOT-0002