2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROZWÓJ INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ ORAZ WDROŻENIE E - USŁUG W MILICKIM CENTRUM MEDYCZNYM SP. Z O.O. W MILICZU - DZIAŁANIA ZWIĘKSZAJĄCE POZIOM CYBERBEZPIECZEŃSTWA SZPITALA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są działania zwiększające poziomu cyberbezpieczeństwa Szpitala, obejmujące następujący zakres: 1) Przedłużenie subskrypcji UTM 2) System SIEM z usługą SOC 3) Ochrona stacji roboczych XDR (250 końcówek) 4) Usługa wdrożenia mechanizmów Active Directory 5) Konfiguracja i segmentacja sieci LAN/WAN 6) Wymiana przełączników sieciowych + osprzęt 7) Wymiana przełączników centralnych (core) 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym również OPZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ROZWÓJ INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ ORAZ WDROŻENIE E - USŁUG W MILICKIM CENTRUM MEDYCZNYM SP. Z O.O. W MILICZU - DZIAŁANIA ZWIĘKSZAJĄCE POZIOM CYBERBEZPIECZEŃ
Interne Kennung: MCM/WSM/ZP05/2026