See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego, oleju opałowego (grzewczego) dla COBORU SDOO w Chrząstowie
Beschreibung: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego, oleju opałowego (grzewczego) dla COBORU SDOO w Chrząstowie w ilościach wskazanych w SWZ. Opis przedmiotu zamówienia zawiera się w Rozdziale II SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 267734-2025
Interne Kennung: 3/ZP-S/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego, oleju opałowego (grzewczego) dla SDOO w Chrząstowie
Beschreibung: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego, oleju opałowego (grzewczego) dla SDOO w Chrząstowie w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego dla ZDOO w Głębokim
Beschreibung: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego dla ZDOO w Głębokim w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego dla ZDOO w Głodowie
Beschreibung: Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej 95 (E10), oleju napędowego dla ZDOO w Głodowie w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 3