417499-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Landwirtschaftsmaschinen – „ProTeren s.r.o. – efektivní využití biologicky rozložitelného odpadu – nové vyhlášení“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„ProTeren s.r.o. – efektivní využití biologicky rozložitelného odpadu – nové vyhlášení“
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka překopávače kompostu. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung„ProTeren s.r.o. – efektivní využití biologicky rozložitelného odpadu – nové vyhlášení“