2. Verfahren
Verfahren
Titel: Speciální technické prostředky pro hasiče
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení s názvem „Speciální technické prostředky pro hasiče“ (dále jen „veřejná zakázka“) je uzavření smluv na dodávky speciálních technických prostředků pro hasiče, které budou sloužit k efektivnímu zásahu při různých typech krizových situací, podle požadavků zadavatele a Technických podmínek, uvedených v přílohách zadávací dokumentace
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42924730 Druckwasserreinigungsgeräte, 42113161 Entfeuchter, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 31100000 Elektrische Motoren, Generatoren und Transformatoren, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 37412270 Trockenanzüge, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: dodávka mycího zařízení
Beschreibung: dodávka jednoho kusu mycího zařízení k mechanickému předčištění izolačních dýchacích přístrojů a dvou kusů mycího zařízení izolačních dýchacích přístrojů, podle Technických podmínek uvedených v příloze č. 3 této zadávací dokumentace
Interne Kennung: část C)
Haupteinstufung (cpv): 42924730 Druckwasserreinigungsgeräte
Los: LOT-0001
Titel: dodávka jednoho kusu zkušebního a měřícího zařízení
Beschreibung: dodávka jednoho kusu zkušebního a měřícího zařízení (dále jen „zařízení“), které umožňuje provádět kompletní i dílčí statické a dynamické zkoušky ochranných prostředků, podle Technických podmínek uvedených v příloze č. 1 zadávací dokumentace
Interne Kennung: část A)
Los: LOT-0009
Titel: dodávka osmnácti kusů oděvů pro práci na vodě
Beschreibung: dodávka osmnácti kusů oděvů pro práci na vodě, včetně vztlakového prostředku s požadovaným příslušenstvím, složení a požadovanými technickými parametry, podle Technických podmínek uvedených v příloze č. 7 této zadávací dokumentace
Interne Kennung: část G)
Haupteinstufung (cpv): 37412270 Trockenanzüge
Los: LOT-0002
Titel: dodávka dvou kusů sušících skříní
Beschreibung: dodávka dvou kusů sušících skříní, které budou využívány jednotkami požární ochrany pro údržbu osobních ochranných prostředků v požadovaném složení a s požadovanými technickými parametry podle Technických podmínek uvedených v příloze č. 2 této dokumentace
Interne Kennung: část B)
Haupteinstufung (cpv): 42113161 Entfeuchter
Los: LOT-0006
Titel: dodávka sady záchytných vaků
Beschreibung: dodávka sady záchytných vaků pro šetrné spouštění převrácených nákladních vozidle a autobusů, podle Technických podmínek uvedených v příloze č. 4 této zadávací dokumentace
Interne Kennung: část D)
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Los: LOT-0007
Titel: dodávka jednoho kusu elektrocentrály do kontejneru čerpání
Beschreibung: dodávka jednoho kusu elektrocentrály do kontejneru čerpání, podle Technických podmínek uvedených v příloze č. 5 této zadávací dokumentace
Interne Kennung: část E)
Haupteinstufung (cpv): 31100000 Elektrische Motoren, Generatoren und Transformatoren
Los: LOT-0008
Titel: dodávka dvou kusů průmyslové pračky a jednoho kusu průmyslového sušiče
Beschreibung: dodávka dvou kusů průmyslové pračky a jednoho kusu průmyslového sušiče k zajištění údržby ochranných zásahových oděvů, v požadovaném složení a s požadovanými technickými parametry podle Technických podmínek uvedených v příloze č. 6 této zadávací dokumentace
Interne Kennung: část F)
Haupteinstufung (cpv): 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner
Los: LOT-0010
Titel: dodávka jednoho kusu modulu pro přepravu zraněných a evakuaci osob, hasičů
Beschreibung: dodávka jednoho kusu modulu pro přepravu zraněných a evakuaci osob, hasičů z těžko přístupného terénu, podle Technických podmínek uvedených v příloze č. 8 této zadávací dokumentace
Interne Kennung: část H)
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke