See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preparatów do diagnostyki serologicznej dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część 1 - Preparaty do diagnostyki serologicznej Część 2 - Preparaty do diagnostyki serologicznej zarazy stadniczej koni Część 3 - Preparaty do diagnostyki serologicznej choroby niebieskiego języka Część 4 - Preparaty do odczynu wiązania dopełniacza Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: WIW-Adm-zpz.272.1.3.2026 MODYFIKACJA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Preparaty do diagnostyki serologicznej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 - Preparaty do diagnostyki serologicznej
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Preparaty do diagnostyki serologicznej zarazy stadniczej koni
Interne Kennung: Część 2 - Preparaty do diagnostyki serologicznej zarazy stadniczej koni
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Preparaty do diagnostyki serologicznej choroby niebieskiego języka
Interne Kennung: Część 3 - Preparaty do diagnostyki serologicznej choroby niebieskiego języka
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Preparaty do odczynu wiązania dopełniacza
Interne Kennung: Część 4 - Preparaty do odczynu wiązania dopełniacza