2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu rejestru czasu pracy w SPWSZ w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu rejestru czasu pracy w SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 176546-2026
Interne Kennung: EP/220/91/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38720000 Stechuhren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1. – Dostawa i wdrożenie systemu rejestru czasu pracy w SPWSZ w Szczecinie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 1.
Interne Kennung: EP/220/91/2025 - zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy. Szczegółowe informacje dotyczące opcji znajdują się w rozdziale 4 pkt 4.1.-4.9. SWZ.