See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie w sprawie zawarcia umowy ramowej na świadczenie usług z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Katowice
Beschreibung: Przedmiotem postępowania w sprawie umowy ramowej są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa i selekcji, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu oraz zadrzewień na terenie Nadleśnictwa Katowice.
Vorherige Bekanntmachung: 675628-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż w dniu 02.10.2024r. opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne pod nr 5927812024 o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art 138 ust 2 pkt 1) PZP wyznaczył termin składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - leśnictwa: Imielin, Górki, Lędziny, Czułów
Beschreibung: Przedmiotem postępowania w sprawie umowy ramowej są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa i selekcji, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu oraz zadrzewień na terenie Nadleśnictwa Katowice w leśnictwach Imielin, Górki, Lędziny, Czułów.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - leśnictwa: Janów, Giszowiec, Ochojec, Murcki, Podlesie
Beschreibung: Przedmiotem postępowania w sprawie umowy ramowej są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa i selekcji, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu oraz zadrzewień na terenie Nadleśnictwa Katowice w leśnictwach Janów, Giszowiec, Ochojec, Murcki, Podlesie
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - leśnictwa: Panewnik, Zadole, Śmiłowice, Makoszowy
Beschreibung: Przedmiotem postępowania w sprawie umowy ramowej są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa i selekcji, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu oraz zadrzewień na terenie Nadleśnictwa Katowice w leśnictwach Panewnik, Zadole, Śmiłowice, Makoszowy
Interne Kennung: Pakiet 3