See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór podmiotów, które przeprowadzą szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie farmacji klinicznej zgodnie z obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie farmacji klinicznej; Części 1-2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez jednostkę szkolącą szkoleń w dziedzinie farmacji klinicznej zgodnie z obowiązującym Programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie farmacji klinicznej opublikowanym pod linkiem https://www.gov.pl/web/zdrowie/szkolenie-specjalizacyjne2, rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 kwietnia 2022 r. w sprawie specjalizacji i uzyskiwania tytułu specjalisty przez farmaceutów (Dz.U. z 2022 r. poz. 932), oraz ustawą z dnia 10 grudnia 2020 r. o zawodzie farmaceuty (Dz. U. z 2024 r. poz. 676) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załączniki nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 494169-2025
Interne Kennung: ZZP.ZP.412.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego zgodnie z przedmiotem zamówienia na terenie województwa: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez jednostkę szkolącą szkoleń w dziedzinie farmacji klinicznej zgodnie z obowiązującym Programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie farmacji klinicznej opublikowanym pod linkiem https://www.gov.pl/web/zdrowie/szkolenie-specjalizacyjne2, rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 kwietnia 2022 r. w sprawie specjalizacji i uzyskiwania tytułu specjalisty przez farmaceutów (Dz.U. z 2022 r. poz. 932), oraz ustawą z dnia 10 grudnia 2020 r. o zawodzie farmaceuty (Dz. U. z 2024 r. poz. 676).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego zgodnie z przedmiotem zamówienia na terenie województwa: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, łódzkiego
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego zgodnie z przedmiotem zamówienia na terenie województwa: kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego zgodnie z przedmiotem zamówienia na terenie województwa: wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego