See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zwerfvuilvrij maken van het grondgebied Diest door derden (4 jaar)
Beschreibung: Zwerfvuilvrij maken van het grondgebied Diest door derden (2026-2030) - (4 jaar)
Interne Kennung: FD/HME/2026-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FD/HME/2026-004 - 1
Beschreibung: Zwerfvuilvrij maken van het grondgebied Diest door derden (4 jaar)
Interne Kennung: 1