2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preferred Suppliers IT
Beschreibung: Europees openbare aanbesteding voor het afsluiten van meerdere raamovereenkomsten met voorkeursleveranciers op het gebied van IT diensten. De aanbesteding bestaat uit drie percelen, te weten: Applicatiediensten; Infrastructuurdiensten; en IT projectmanagement en consultancy. Inschrijvers kunnen zich voor één of meerdere percelen inschrijven. De aanbesteding wordt gegund op basis van de beste prijs-kwaliteitsverhouding. Bij interesse kunnen partijen zich t/m 4 juli aanmelden voor de informatiebijeenkomst, welke digitaal plaatsvindt op 8 juli 2025 om 10.00 uur. Hier zal kort de aanleiding van de aanbesteding en procedure worden geschetst.
Interne Kennung: 2025.00005531
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72100000 Hardwareberatung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72300000 Datendienste, 72400000 Internetdienste, 72500000 Datenverarbeitungsdienste, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72700000 Computernetze, 72800000 Computerrevision und -prüfung, 72900000 Computer-Backup-Dienste und Katalogkonvertierung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Applicatiediensten
Beschreibung: Onder applicatiediensten wordt verstaan het instandhouden en doorontwikkelen van (bedrijfs)applicaties (software), integratie diensten (configuratie, en integratie tussen systemen en stakeholders), gegevens diensten (data) en het uitvoeren van identiteits- en toegangsbeheer (functioneel beheer). De scope van dit perceel omvat dus opdrachten en specialisten op het gebied van softwareontwikkeling, testen, data & analytics, en functioneel en technisch beheer.
Los: LOT-0002
Titel: Infrastructuurdiensten
Beschreibung: Onder infrastructuurdiensten vallen het instandhouden en doorontwikkelen van eindgebruikersdiensten (o.a. laptops, desktops, telefonie, Microsoft365 diensten, samenwerkingsdiensten), hostingdiensten (o.a. fysieke servers, gevirtualiseerde servers, cloud, backup), netwerk infrastructuur (o.a. WAN, LAN, WiFi, internet), IoT diensten (Internet-Of-Things), identiteits- en toegangsbeheer (IAM) (technisch beheer) en van cybersecuritydiensten (o.a. SOC). Daarnaast valt onder dit perceel ook de operational technology (OT). Dit omvat infrastructuur en ondersteuning van de primaire bedrijfsprocessen zoals de installaties die drinkwater produceren, afvalwater zuiveren en voor het beheer van oppervlaktewater zorgen zoals gemalen
Los: LOT-0003
Titel: IT projectmanagement en consultancy
Beschreibung: Onder dit perceel vallen meer algemene IT diensten op bijv. het gebied van architectuur, datamanagement, informatiebeheer. Het gaat over het uitvoeren van sturende taken op instandhouding en sturende taken op doorontwikkeling en vernieuwing van IT binnen de organisatie. Dit perceel omvat opdrachten en specialisten gerelateerd aan IT projectmanagement, architectuur en algemenere IT consultancy vraagstukken.