417635-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Zaciągnięcie kredytu długoterminowego w kwocie 8 700 000,00 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek i na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaciągnięcie kredytu długoterminowego w kwocie 8 700 000,00 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek i na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy
BeschreibungZaciągnięcie kredytu długoterminowego w kwocie 8 700 000,00 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek i na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy
Interne KennungRI-ZPU.271.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001