See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II.
Vorherige Bekanntmachung: 175290-2026
Interne Kennung: 03/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen, 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych części zamówienia znajduje się w Zestawieniu sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku” – szczegółowy formularz asortymentowo cenowy stanowiący załącznik nr 1 pogrupowany w pakiety od 1 do 43 niniejszej SWZ (pakiet nie podlega podziałowi).
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 19
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 20
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 21
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 22
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 23
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 24
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 25
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 26
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 27
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 28
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 29
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 30
Interne Kennung: Pakiet nr 30