See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy leków
Beschreibung: Dostawy leków w ramach programów lekowych zgodnie z SWZ i załącznikiem nr 1 do SWZ - w podziale na 72 pakiety
Vorherige Bekanntmachung: 768237-2025
Interne Kennung: 122/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z koniecznością zabezpieczenia ciągłości leczenia pacjentów i nowych potrzeb objętych lekami, istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia na leki na skutek skrócenia ustawowych terminów w ustawie Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 31
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Optionen:
Beschreibung der Optionen: niewykorzystanie przez Kupującego przedmiotu umowy w zakresie do 50% łącznej wartości nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Ilości poszczególnych rodzajów towaru w opisie przedmiotu zamówienia mają charakter szacunkowy i orientacyjny. Kupujący zastrzega sobie możliwość zmiany przyjętych w umowie ilości, stosownie do swoich potrzeb. W przypadku niewyczerpania w okresie umowy wartości umowy Kupujący uprawniony będzie, na podstawie oświadczenia, złożonego Sprzedającemu przed upływem terminu obowiązywania umowy do przedłużenia terminu wykonywania dostaw do czasu pełnego wykonania umowy, lecz nie dłużej niż o 90 dni
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 32
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 33
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 34
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 35
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 36
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 37
Interne Kennung: Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 38
Interne Kennung: Pakiet nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 39
Interne Kennung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 40
Interne Kennung: Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 41
Interne Kennung: Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 42
Interne Kennung: Pakiet nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 43
Interne Kennung: Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 44
Interne Kennung: Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 45
Interne Kennung: Pakiet nr 45