2. Verfahren
Verfahren
Titel: Collectieve zorgverzekering t.b.v. VRAA, onderdeel Brandweer Amsterdam-Amstelland
Beschreibung: Collectieve zorgverzekering ten behoeve van personeelsleden die zijn belast met repressieve werkzaamheden, waarbij andere (post)actieve personeelsleden en huisgenoten zich op vrijwillige basis kunnen aansluiten. 1. Perceel 1: het contract voor doelgroep A (repressief personeel) zoals beschreven in bestek. 2. Perceel 2: Het collectieve contract voor doelgroep B (Zie bestek)
Interne Kennung: VRAA05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Repressief personeel en vrijwillige deelname
Beschreibung: Repressief personeel en vrijwillige deelname
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)