See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa obuwia do umundurowania wyjściowego, służbowego i polowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obuwia do umundurowania wyjściowego, służbowego i polowego. Zamówienie podzielone jest na nw. części zamówienia: Część 1 zamówienia 1) 700 par botki zimowe, w tym: 500 par ww. butów w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 200 par ww. butów w zamówieniu opcjonalnym, 2) 600 par kozaków, w tym: 400 par ww. butów w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 200 par ww. butów w zamówieniu opcjonalnym, 3) 1000 par półbuty galowe, w tym: 600 par ww. butów w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 400 par ww. butów ww. w zamówieniu opcjonalnym, 4) 600 par czółenek galowych, w tym: 400 szt. ww. butów w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 200 par ww. butów w zamówieniu opcjonalnym, 5) 3 500 par półbutów służbowych, w tym: 1 800 par. ww. butów w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 1 700 par ww. butów w zamówieniu opcjonalnym, 6) 1 750 par trzewików służbowych, w tym: 900 par ww. butów w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 850 par ww. butów w zamówieniu opcjonalnym, 7) 2 350 par trzewików polowych, w tym: 1 200 par ww. butów w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 1 150 par ww. butów w zamówieniu opcjonalnym. Po podpisaniu umowy, przed uruchomieniem produkcji docelowej, Wykonawca dostarczy do Zamawiającego wzór przedmiotu umowy (2 egzemplarze) w rozmiarze określonym przez Zamawiającego wraz z wymaganymi dokumentami - w czasie stanowiącym maksymalnie połowę okresu w jakim Wykonawca zobowiązał się w ofercie zrealizować zamówienie podstawowe. Szczegółowe informacje zawarto w § 2 Projektu umowy, stanowiącego odpowiednio Załącznik nr 3a i 3b do SWZ. Dostarczony w ramach realizacji zamówienia przedmiot zamówienia musi być nowy i musi pochodzić z bieżącej produkcji. Przedmioty wykonane w ramach prawa opcji muszą być tożsame z przedmiotem dostarczonym w ramach zamówienia podstawowego. Zamówienie dotyczące części 5, 6 i 7 tj. półbuty służbowe, trzewiki służbowe i trzewiki polowe objęte są wymaganiami wynikającymi z Ustawy z dnia 17 listopada 2006r. o systemie oceny zgodności wyrobów przeznaczonych na potrzeby obronności i bezpieczeństwa państwa (Dz.U. z 2022r. poz. 747) oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie. Organem sprawującym w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nadzór nad czynnościami związanymi z wyrobem wprowadzanym do użytku jest Dyrektor Instytutu Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX” z siedzibą w Łodzi przy u. M. Skłodowskiej-Curie 3. Minimalny wymagany okres gwarancji na każdy przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące od daty jego wydania z magazynu do użytkowania, natomiast okres jego przechowywania przez Zamawiającego w magazynie wynosi maksymalnie 5 lat. W przypadku wydania przedmiotu zamówienia do użytkowania po upływie okresu jego przechowywania gwarancja, o której mowa wyżej przestaje obowiązywać. Wykonawca wyłoniony w trakcie procedury udzielenia zamówienia publicznego zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego (stosownie do zakresu przedmiotowego złożonej przez niego oferty).
Vorherige Bekanntmachung: 242849-2025
Interne Kennung: Sprawa nr 14/BF/BTiZ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 1. Zgodnie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający żąda od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16). Zamawiający informuje, że w Części IV JEDZ pn.: ”Kryteria kwalifikacji” dopuszcza możliwość wypełnienia tego dokumentu jedynie w sekcji α (alfa) „Ogólne oświadczenie dotyczące wszystkich kryteriów kwalifikacji” i w związku z tym wykonawca nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w Części IV JEDZ. Oświadczenie stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków udziału w postępowaniu, odpowiednio na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie (JEDZ), składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 2. Zgodnie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający żąda od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą Oświadczenia dotyczącego przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022), które ustanawia ogólnounijny zakaz udziału rosyjskich wykonawców w zamówieniach publicznych i koncesjach udzielanych w państwach członkowskich Unii Europejskiej – wzór oświadczenia stanowi załącznik do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa powyżej, składa każdy z Wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18813000 Schuhe mit Oberteil aus Leder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa botków zimowych
Beschreibung: Część 1 zamówienia botki zimowe: 500 par w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 200 par w ramach zamówienia opcjonalnego.. Dostarczony w ramach realizacji zamówienia przedmiot musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego oraz musi być nowy i musi pochodzić z bieżącej produkcji. Przedmioty wykonane w ramach prawa opcji muszą być tożsame z przedmiotem dostarczonym w ramach zamówienia podstawowego. Minimalny wymagany okres gwarancji na każdy przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące od daty jego wydania z magazynu do użytkowania, natomiast okres jego przechowywania przez Zamawiającego w magazynie wynosi maksymalnie 5 lat. W przypadku wydania przedmiotu zamówienia do użytkowania po upływie okresu jego przechowywania gwarancja, o której mowa wyżej przestaje obowiązywać. Po podpisaniu umowy, przed uruchomieniem produkcji docelowej, Wykonawca dostarczy do Zamawiającego wzór przedmiotu umowy (2 egzemplarze) w rozmiarze określonym przez Zamawiającego wraz z wymaganymi dokumentami - w czasie stanowiącym maksymalnie połowę okresu w jakim Wykonawca zobowiązał się w ofercie zrealizować zamówienie podstawowe. Szczegółowe informacje zawarto w § 2 Projektu umowy, stanowiącego odpowiednio Załącznik nr 3a i 3b do SWZ. Wykonawca wyłoniony w trakcie procedury udzielenia zamówienia publicznego zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego (stosownie do zakresu przedmiotowego złożonej przez niego oferty).
Interne Kennung: Część 1 zamówienia dostawa botków zimowych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Botki zimowe 500 par w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 200 par w ramach zamówienia opcjonalnego. Wykonawca zrealizuje dostawę zamówienia w ramach zamówienia podstawowego w terminie do 120 dni, licząc od dnia podpisania umowy, w ramach prawa opcji w terminie do 120 dni, licząc od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, lecz nie później niż do 16.12.2025 r.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa kozaków
Beschreibung: Część 2 zamówienia kozaki: 400 par w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 200 par w zamówieniu opcjonalnym. Dostarczony w ramach realizacji zamówienia przedmiot musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego oraz musi być nowy i musi pochodzić z bieżącej produkcji. Przedmioty wykonane w ramach prawa opcji muszą być tożsame z przedmiotem dostarczonym w ramach zamówienia podstawowego. Minimalny wymagany okres gwarancji na każdy przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące od daty jego wydania z magazynu do użytkowania, natomiast okres jego przechowywania przez Zamawiającego w magazynie wynosi maksymalnie 5 lat. W przypadku wydania przedmiotu zamówienia do użytkowania po upływie okresu jego przechowywania gwarancja, o której mowa wyżej przestaje obowiązywać. Po podpisaniu umowy, przed uruchomieniem produkcji docelowej, Wykonawca dostarczy do Zamawiającego wzór przedmiotu umowy (2 egzemplarze) w rozmiarze określonym przez Zamawiającego wraz z wymaganymi dokumentami - w czasie stanowiącym maksymalnie połowę okresu w jakim Wykonawca zobowiązał się w ofercie zrealizować zamówienie podstawowe. Szczegółowe informacje zawarto w § 2 Projektu umowy, stanowiącego odpowiednio Załącznik nr 3a i 3b do SWZ. Wykonawca wyłoniony w trakcie procedury udzielenia zamówienia publicznego zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego (stosownie do zakresu przedmiotowego złożonej przez niego oferty).
Interne Kennung: Część 2 zamówienia dostawa kozaków
Beschreibung der Optionen: Kozaki 400 par w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 200 par w ramach zamówienia opcjonalnego. Wykonawca zrealizuje dostawę zamówienia w ramach zamówienia podstawowego w terminie do 140 dni, licząc od dnia podpisania umowy, w ramach prawa opcji w terminie do 140 dni, licząc od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, lecz nie później niż do 16.12.2025 r.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa półbutów galowych
Beschreibung: Część 3 zamówienia półbuty galowe: 600 par w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 400 par w zamówieniu opcjonalnym. Dostarczony w ramach realizacji zamówienia przedmiot musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego oraz musi być nowy i musi pochodzić z bieżącej produkcji. Przedmioty wykonane w ramach prawa opcji muszą być tożsame z przedmiotem dostarczonym w ramach zamówienia podstawowego. Minimalny wymagany okres gwarancji na każdy przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące od daty jego wydania z magazynu do użytkowania, natomiast okres jego przechowywania przez Zamawiającego w magazynie wynosi maksymalnie 5 lat. W przypadku wydania przedmiotu zamówienia do użytkowania po upływie okresu jego przechowywania gwarancja, o której mowa wyżej przestaje obowiązywać. Po podpisaniu umowy, przed uruchomieniem produkcji docelowej, Wykonawca dostarczy do Zamawiającego wzór przedmiotu umowy (2 egzemplarze) w rozmiarze określonym przez Zamawiającego wraz z wymaganymi dokumentami - w czasie stanowiącym maksymalnie połowę okresu w jakim Wykonawca zobowiązał się w ofercie zrealizować zamówienie podstawowe. Szczegółowe informacje zawarto w § 2 Projektu umowy, stanowiącego odpowiednio Załącznik nr 3a i 3b do SWZ. Wykonawca wyłoniony w trakcie procedury udzielenia zamówienia publicznego zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego (stosownie do zakresu przedmiotowego złożonej przez niego oferty).
Interne Kennung: Część 3 zamówienia dostawa półbutów galowych
Beschreibung der Optionen: Półbuty galowe 600 par w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 400 par w ramach zamówienia opcjonalnego. Wykonawca zrealizuje dostawę zamówienia w ramach zamówienia podstawowego w terminie do 120 dni, licząc od dnia podpisania umowy, w ramach prawa opcji w terminie do 120 dni, licząc od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, lecz nie później niż do 16.12.2025 r.
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa czółenek galowych
Beschreibung: Część 4 zamówienia czółenek galowych: 400 par w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 200 par w zamówieniu opcjonalnym. Dostarczony w ramach realizacji zamówienia przedmiot musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego oraz musi być nowy i musi pochodzić z bieżącej produkcji. Przedmioty wykonane w ramach prawa opcji muszą być tożsame z przedmiotem dostarczonym w ramach zamówienia podstawowego. Minimalny wymagany okres gwarancji na każdy przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące od daty jego wydania z magazynu do użytkowania, natomiast okres jego przechowywania przez Zamawiającego w magazynie wynosi maksymalnie 5 lat. W przypadku wydania przedmiotu zamówienia do użytkowania po upływie okresu jego przechowywania gwarancja, o której mowa wyżej przestaje obowiązywać. Po podpisaniu umowy, przed uruchomieniem produkcji docelowej, Wykonawca dostarczy do Zamawiającego wzór przedmiotu umowy (2 egzemplarze) w rozmiarze określonym przez Zamawiającego wraz z wymaganymi dokumentami - w czasie stanowiącym maksymalnie połowę okresu w jakim Wykonawca zobowiązał się w ofercie zrealizować zamówienie podstawowe. Szczegółowe informacje zawarto w § 2 Projektu umowy, stanowiącego odpowiednio Załącznik nr 3a i 3b do SWZ. Wykonawca wyłoniony w trakcie procedury udzielenia zamówienia publicznego zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego (stosownie do zakresu przedmiotowego złożonej przez niego oferty).
Interne Kennung: Część 4 zamówienia dostawa czółenek galowych
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa półbutów służbowych
Beschreibung: Część 5 zamówienia półbuty służbowe: 1 800 par w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 1 700 par w zamówieniu opcjonalnym. Dostarczony w ramach realizacji zamówienia przedmiot musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego oraz musi być nowy i musi pochodzić z bieżącej produkcji. Przedmioty wykonane w ramach prawa opcji muszą być tożsame z przedmiotem dostarczonym w ramach zamówienia podstawowego. Zamówienie dotyczące części 5 tj. półbutów służbowych objęte jest wymaganiami wynikającymi z Ustawy z dnia 17 listopada 2006r. o systemie oceny zgodności wyrobów przeznaczonych na potrzeby obronności i bezpieczeństwa państwa (Dz.U. z 2022r. poz. 747) oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie. Organem sprawującym w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nadzór nad czynnościami związanymi z wyrobem wprowadzanym do użytku jest Dyrektor Instytutu Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX” z siedzibą w Łodzi przy u. M. Skłodowskiej-Curie 3. Minimalny wymagany okres gwarancji na każdy przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące od daty jego wydania z magazynu do użytkowania, natomiast okres jego przechowywania przez Zamawiającego w magazynie wynosi maksymalnie 5 lat. W przypadku wydania przedmiotu zamówienia do użytkowania po upływie okresu jego przechowywania gwarancja, o której mowa wyżej przestaje obowiązywać. Po podpisaniu umowy, przed uruchomieniem produkcji docelowej, Wykonawca dostarczy do Zamawiającego wzór przedmiotu umowy (2 egzemplarze) w rozmiarze określonym przez Zamawiającego wraz z wymaganymi dokumentami - w czasie stanowiącym maksymalnie połowę okresu w jakim Wykonawca zobowiązał się w ofercie zrealizować zamówienie podstawowe. Szczegółowe informacje zawarto w § 2 Projektu umowy, stanowiącego odpowiednio Załącznik nr 3a i 3b do SWZ. Wykonawca wyłoniony w trakcie procedury udzielenia zamówienia publicznego zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego (stosownie do zakresu przedmiotowego złożonej przez niego oferty).
Interne Kennung: Część 5 zamówienia dostawa półbuty służbowe
Haupteinstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
Beschreibung der Optionen: Półbuty służbowe 1 800 par w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 1 700 par w ramach zamówienia opcjonalnego. Wykonawca zrealizuje dostawę zamówienia w ramach zamówienia podstawowego w terminie do 140 dni, licząc od dnia podpisania umowy, w ramach prawa opcji w terminie do 140 dni, licząc od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, lecz nie później niż do 16.12.2025 r.
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa trzewików służbowych
Beschreibung: Część 6 zamówienia trzewiki służbowe: 900 par w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 850 par w zamówieniu opcjonalnym. Dostarczony w ramach realizacji zamówienia przedmiot musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego oraz musi być nowy i musi pochodzić z bieżącej produkcji. Przedmioty wykonane w ramach prawa opcji muszą być tożsame z przedmiotem dostarczonym w ramach zamówienia podstawowego. Zamówienie dotyczące części 6 tj. trzewiki służbowe objęte jest wymaganiami wynikającymi z Ustawy z dnia 17 listopada 2006r. o systemie oceny zgodności wyrobów przeznaczonych na potrzeby obronności i bezpieczeństwa państwa (Dz.U. z 2022r. poz. 747) oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie. Organem sprawującym w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nadzór nad czynnościami związanymi z wyrobem wprowadzanym do użytku jest Dyrektor Instytutu Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX” z siedzibą w Łodzi przy u. M. Skłodowskiej-Curie 3. Minimalny wymagany okres gwarancji na każdy przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące od daty jego wydania z magazynu do użytkowania, natomiast okres jego przechowywania przez Zamawiającego w magazynie wynosi maksymalnie 5 lat. W przypadku wydania przedmiotu zamówienia do użytkowania po upływie okresu jego przechowywania gwarancja, o której mowa wyżej przestaje obowiązywać. Po podpisaniu umowy, przed uruchomieniem produkcji docelowej, Wykonawca dostarczy do Zamawiającego wzór przedmiotu umowy (2 egzemplarze) w rozmiarze określonym przez Zamawiającego wraz z wymaganymi dokumentami - w czasie stanowiącym maksymalnie połowę okresu w jakim Wykonawca zobowiązał się w ofercie zrealizować zamówienie podstawowe. Szczegółowe informacje zawarto w § 2 Projektu umowy, stanowiącego odpowiednio Załącznik nr 3a i 3b do SWZ. Wykonawca wyłoniony w trakcie procedury udzielenia zamówienia publicznego zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego (stosownie do zakresu przedmiotowego złożonej przez niego oferty).
Interne Kennung: Część 6 zamówienia dostawa trzewików służbowych
Beschreibung der Optionen: Trzewiki służbowe 900 par w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 850 par w ramach zamówienia opcjonalnego. Wykonawca zrealizuje dostawę zamówienia w ramach zamówienia podstawowego w terminie do 140 dni, licząc od dnia podpisania umowy, w ramach prawa opcji w terminie do 140 dni, licząc od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, lecz nie później niż do 16.12.2025 r.
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa trzewików polowych
Beschreibung: Część 7 zamówienia trzewiki polowe: 1 200 par w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 1 150 par w zamówieniu opcjonalnym. Dostarczony w ramach realizacji zamówienia przedmiot musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego oraz musi być nowy i musi pochodzić z bieżącej produkcji. Przedmioty wykonane w ramach prawa opcji muszą być tożsame z przedmiotem dostarczonym w ramach zamówienia podstawowego. Zamówienie dotyczące części 6 tj. trzewiki służbowe objęte jest wymaganiami wynikającymi z Ustawy z dnia 17 listopada 2006r. o systemie oceny zgodności wyrobów przeznaczonych na potrzeby obronności i bezpieczeństwa państwa (Dz.U. z 2022r. poz. 747) oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie. Organem sprawującym w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nadzór nad czynnościami związanymi z wyrobem wprowadzanym do użytku jest Dyrektor Instytutu Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX” z siedzibą w Łodzi przy u. M. Skłodowskiej-Curie 3. Minimalny wymagany okres gwarancji na każdy przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące od daty jego wydania z magazynu do użytkowania, natomiast okres jego przechowywania przez Zamawiającego w magazynie wynosi maksymalnie 5 lat. W przypadku wydania przedmiotu zamówienia do użytkowania po upływie okresu jego przechowywania gwarancja, o której mowa wyżej przestaje obowiązywać. Po podpisaniu umowy, przed uruchomieniem produkcji docelowej, Wykonawca dostarczy do Zamawiającego wzór przedmiotu umowy (2 egzemplarze) w rozmiarze określonym przez Zamawiającego wraz z wymaganymi dokumentami - w czasie stanowiącym maksymalnie połowę okresu w jakim Wykonawca zobowiązał się w ofercie zrealizować zamówienie podstawowe. Szczegółowe informacje zawarto w § 2 Projektu umowy, stanowiącego odpowiednio Załącznik nr 3a i 3b do SWZ. Wykonawca wyłoniony w trakcie procedury udzielenia zamówienia publicznego zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego (stosownie do zakresu przedmiotowego złożonej przez niego oferty).
Interne Kennung: Część 7 zamówienia dostawa trzewiki polowe
Beschreibung der Optionen: Trzewiki polowe 1 200 par w zamówieniu podstawowym i maksymalnie 1 150 par w ramach zamówienia opcjonalnego. Wykonawca zrealizuje dostawę zamówienia w ramach zamówienia podstawowego w terminie do 140 dni, licząc od dnia podpisania umowy, w ramach prawa opcji w terminie do 140 dni, licząc od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, lecz nie później niż do 16.12.2025 r.