2. Verfahren
Verfahren
Titel: Programma en Portfolio Management (PPM) voor praktijkgericht onderzoek.
Beschreibung: Avans zoekt een manier om het volledige onderzoeksportfolio integraal te ondersteunen: van een eerste idee tot uitvoering, afronding en verantwoording. Daarbij willen wij beter kunnen sturen op prioriteiten, capaciteit en middelen, zonder onderzoekers en ondersteuners onnodig te belasten met administratie. De oplossing moet schaalbaar zijn, goed integreren met het bestaande IV‑landschap en meebewegen met de verdere professionalisering van het onderzoeksdomein. Onbekend
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48331000 Projektmanagementsoftwarepaket, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Avans zoekt een manier om het volledige onderzoeksportfolio integraal te ondersteunen: van een eerste idee tot uitvoering, afronding en verantwoording. Daarbij willen wij beter kunnen sturen op prioriteiten, capaciteit en middelen, zonder onderzoekers en ondersteuners onnodig te belasten met administratie. De oplossing moet schaalbaar zijn, goed integreren met het bestaande IV‑landschap en meebewegen met de verdere professionalisering van het onderzoeksdomein.
Interne Kennung: 1