417775-2025 - Ergebnis
Tschechien – Schmelzvorrichtungen – DODÁVKA TECHNOLOGIE TAVENÍ A KONTINUÁLNÍHO LITÍ MĚDI A MĚDĚNÝCH SLITIN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDODÁVKA TECHNOLOGIE TAVENÍ A KONTINUÁLNÍHO LITÍ MĚDI A MĚDĚNÝCH SLITIN
BeschreibungPředmětem je dodání technologie skládající se z následujících částí. Instalace vsádkovacího mechanismu a následného vibračního zavážecího vozíku do tavící pece. Tavící pec, kde je připravená vsádka složená z interních odpadů (třískové a kusové), měděných katod, zinku a doprovodných prvků natavena na požadovanou tavící teplotu. Následuje přelití gravitačním žlabem do udržovací pece, kde je tavenina upravena na finální chemické složení. Z udržovací pece je transportován kov do horizontálního licího zařízení. Licí linka bude připravená na současné odlévání dvou pásů do šířky alespoň 500 mm (nebo až 530 mm – viz kap. 13.3 a 13.4 písm. G) této ZD) a o tloušťce 21-23 mm. Odlévaný pás bude následně ofrézován z horní a spodní plochy pro odstranění nežádoucí povrchové vrstvy. Předposlední operací je zakrácení pásu na hydraulických nůžkách a následné navinutí pásu do podoby svitku o maximálním vnějším průměru 2000 mm a hmotnosti do 12,5 tuny.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42664000 Schmelzvorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDODÁVKA TECHNOLOGIE TAVENÍ A KONTINUÁLNÍHO LITÍ MĚDI A MĚDĚNÝCH SLITIN
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 Zákona vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem, a to konkrétně změnit celkovou cenu Díla, a to za následujících podmínek: - Cenu díla je možné po dobu trvání Smlouvy na plnění veřejné zakázky překročit v případě, že dojde ke změně daňových předpisů, které budou mít prokazatelný vliv na výši nabídkové ceny, a to zejména v případě zvýšení sazby DPH. Ke zvýšení ceny může dojít nejvýše o částku odpovídající změně daňových předpisů. V případě, že dojde ke snížení sazby DPH, bude cena za plnění veřejné zakázky snížena oproti nabídkové ceně.