See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi związane z realizacją zadań własnych Gminy Lubin w I półroczu 2026 r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje realizację w I półroczu 2026 r. następujących zadań: 1. Zarządzanie zasobem nieruchomości gminy Lubin. 2. Likwidacja dzikich wysypisk powstających na terenach stanowiących własność gminy Lubin. 3. Odbiór i przekazanie do zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach niezamieszkałych na terenie gminy Lubin (stanowiących własność gminy Lubin). 4. Obsługa gminnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 5. Zarządzanie cmentarzami komunalnymi gminy Lubin. 6. Utrzymanie terenów rekreacyjnych na terenie gminy Lubin. 7. Utrzymanie i pielęgnacja parków oraz terenów zielonych gminy Lubin. 8. Zimowe utrzymanie dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych. 9.Bieżące utrzymanie dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych polegające m. in. na sprzątaniu terenów pasów drogowych, koszeniu pasów drogowych. 10. Utrzymanie elementów wyposażenia pasów drogowych dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych, m. in. elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, wiaty przystankowe, elementy odwodnienia dróg. 11. Bieżące oraz cząstkowe naprawy dróg publicznych gminnych i dróg wewnętrznych. KOD CPV: Podstawowy: 70332000-7 Usługi w zakresie nieruchomości innych niż mieszkalne Uzupełniające: 70331000-0 Usługi nieruchomości mieszkalnych 98371111-5 Usługi utrzymania cmentarzy 50870000- 4 Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw 77313000-7 Usługi utrzymania parków 45111213-4 Roboty w zakresie oczyszczania terenu 90500000-2 Usługi związane z odpadami 77314100-5 Usługi w zakresie trawników 45232452-5 Roboty odwadniające 90610000-6 Usługi sprzątania i zamiatania ulic 90620000-9 Usługi odśnieżania 45233141-9 Roboty w zakresie konserwacji dróg 45233142-6 Roboty w zakresie naprawy dróg.
Vorherige Bekanntmachung: 835265-2025
Interne Kennung: OR.271.62.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje realizację w I półroczu 2026 r. następujących zadań: 1. Zarządzanie zasobem nieruchomości gminy Lubin. 2. Likwidacja dzikich wysypisk powstających na terenach stanowiących własność gminy Lubin. 3. Odbiór i przekazanie do zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach niezamieszkałych na terenie gminy Lubin (stanowiących własność gminy Lubin). 4. Obsługa gminnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 5. Zarządzanie cmentarzami komunalnymi gminy Lubin. 6. Utrzymanie terenów rekreacyjnych na terenie gminy Lubin. 7. Utrzymanie i pielęgnacja parków oraz terenów zielonych gminy Lubin. 8. Zimowe utrzymanie dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych. 9.Bieżące utrzymanie dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych polegające m. in. na sprzątaniu terenów pasów drogowych, koszeniu pasów drogowych. 10. Utrzymanie elementów wyposażenia pasów drogowych dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych, m. in. elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, wiaty przystankowe, elementy odwodnienia dróg. 11. Bieżące oraz cząstkowe naprawy dróg publicznych gminnych i dróg wewnętrznych.