2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka koncových prvků AV a SCO technologií včetně příslušenství a souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky s názvem „Dodávka koncových prvků AV a SCO technologií včetně příslušenství a souvisejících služeb“ je dodávka obrazové a zvukové techniky včetně příslušenství, která je specifikována v přílohách č. 28.2 a 28.3 zadávací dokumentace, vybrané části veřejné zakázky současně s dodávkou instalovat, zprovoznit, zkalibrovat, předat v požadované jakosti a termínu a převést na zadavatele vlastnické právo a dále zaškolit personál ve sjednaném rozsahu a provádět autorizovaný servis. Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dále služby spočívající v demontáži a dočasném uskladnění AV techniky na odpovědnost zadavatele, kterou přenáší z budovy Divadla na Vinohradech, do místa plnění – budovy Radiopaláce, Vinohradská 40, Praha 2. Původní AV a SCO vybavení divadla bude rozšířeno o potřebné nové prvky. Jedná se o kombinaci stěhování, dodávek, instalací a zprovoznění systému kombinujícího staré a nové AV a SCO vybavení, tedy o kombinaci dodávek a služeb. Součástí předmětu plnění je zejména, nikoliv však výlučně: a) Demontáž vybraných koncových prvků AV techniky z budovy Divadla na Vinohradech dle přílohy č. 28.2 této zadávací dokumentace, jejich uskladnění (pokud bude termínem realizace smlouvy vyžadováno) a opětovná montáž. b) U vybraných koncových prvků AV techniky dle přílohy č. 28.2 této zadávací dokumentace jejich vyčištění, základní ověření funkce a stavu kabeláže. Případně doporučení na servis / vyřazení zařízení, pokud jeho stav neodpovídá platným normám nebo je zařízení v nevyhovujícím technickém stavu. c) Instalace vybraných koncových prvků v jedné konkrétní konfiguraci pro objekt Radiopaláce. d) Zapojení a zprovoznění vybrané obrazové a zvukové techniky v dané konfiguraci. e) Nastavení a kalibrace vybrané zvukové techniky – Audiořetězce. f) Zaučení technického personálu zadavatele s prací s obrazovou a zvukovou technikou. g) Dodání výrobní dokumentace, dodání dokumentace skutkového stavu. h) Zajištění vzdálené technické podpory. i) Zajištění servisu. Podrobná, úplná a závazná specifikace předmětu a rozsahu veřejné zakázky a požadavků na předmět veřejné zakázky je obsažena v „Dokumentaci pro výběr dodavatele koncových prvků AV a SCO technologií pro provoz v budově Radiopaláce“ v příloze č. 28.3 zadávací dokumentace a ve „Výkazu výměr“ v příloze č. 28.2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 661/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení v nadlimitním režimu dle ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51314000 Installation von Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001