See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een ontwerpteam voor de integratie van een bibliotheek, een ruimte voor kinderopvang en een ruimte voor gemeenschapsvoorziening binnen de woonzorgsite Samen Wakken te Dentergem
Beschreibung: Aanstelling van een ontwerpteam voor de integratie van een bibliotheek, een ruimte voor kinderopvang en een ruimte voor gemeenschapsvoorziening binnen de woonzorgsite Samen Wakken te Dentergem
Interne Kennung: PPP0XL-379/5032/2024/366
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024/366_1