417869-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Hodějice
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomplexní pozemkové úpravy v k.ú. Hodějice
BeschreibungZpracování návrhu komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Hodějice, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí. Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí.
Interne KennungSP11630/2020-523101
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v závazném vzoru návrhu smlouvy o dílo ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky posunout vybrané termíny o dobu nezbytně nutnou. Objednatel si vyhrazuje právo písemnou výzvou doručenou Zhotoviteli přerušit práce na Díle: (i) v případě nedostatku finančních prostředků na tyto práce přidělených ze státního rozpočtu; (ii) při výskytu skutečností, které nebyly v době podpisu Smlouvy známy a nebylo možno je předvídat. Objednatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze Smlouvy způsobem a za podmínek uvedených v čl. 17 Smlouvy.