417881-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – OTA USA26
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOTA USA26
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je realizace zahraniční reklamní kampaně jejímž výsledkem budou realizované objednávky ubytování zahraničních turistů (z USA) v České republice dle specifikovaných podmínek uvedených v Příloze č.2 Plán kampaně. Zakázka bude realizována pro Českou centrálu cestovního ruchu-CzechTourism (dále jen „zadavatel“) za podmínek uvedených níže v této ZD.
Interne KennungVZ/2026/410/36
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001