417885-2026 - Wettbewerb
Finnland – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Kiinteistöhallinta- ja isännöintijärjestelmän hankinta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kiinteistöhallinta- ja isännöintijärjestelmän hankinta
Beschreibung: Tarjouspyyntö koskee hankintayksikön käyttöön tarjottavaa kiinteistönhallinnan ja isännöintitoiminnan ohjelmistoa kaikkine vaadittuine ominaisuuksineen. Palvelu toimitetaan SaaS -palveluna ja se sisältää tarvittavan kapasiteetin, käyttöympäristön, käyttöoikeudet sekä järjestelmän päivitykset, tietoturvan ja ylläpidon. Myös ohjelmiston käyttöönottoprojekti sisältyy hankintaan.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-051799-LOT-0001