2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení nové školy na Komenského náměstí – tiskárny
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka a instalace tiskáren do nové základní školy na Komenského náměstí. Předmětem zakázky je také uvedení této techniky do provozu, její instalace v této škole, a zároveň likvidace odpadu. Předmět veřejné zakázky je specifikován touto textovou částí zadávací dokumentace včetně všech příloh, zejména technickou specifikací, rozpočtem a kupní smlouvou, které tvoří přílohy této textové části zadávací dokumentace („zadávací dokumentace“).
Interne Kennung: VZ 15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ 15/2025