See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców gr. IV i V na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze (117/2025/RZ1) - 7 zadań
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/TD-OJG/05623/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31320000 Stromverteilerkabel, 32500000 Fernmeldebedarf, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: obszar Bogatynia
Beschreibung: wskazany w SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 32500000 Fernmeldebedarf, 31320000 Stromverteilerkabel, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduję opcję. Szczegółowa informacja o opcji określona w pkt 2.5 SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: obszar Lubań
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: obszar Bolesławiec
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: obszar Jelenia Góra Miasto
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: obszar Jelenia Góra Obrzeża
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: obszar Piechowice
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: obszar Kamienna Góra
Interne Kennung: Zadanie nr 7