417929-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Personenkraftwagen – Služby operativního leasingu osobních vozidel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlužby operativního leasingu osobních vozidel
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou nájmy vozidel formou operativního leasingu odpovídající technické specifikaci pro jednotlivé kategorie vozidel. Veřejná zakázka bude rozdělena na dílčí části, které mohou být zadávány ve více zadávacích řízeních v časové posloupnosti. Celková předpokládaná hodnota všech dílčích částí je 5.200.000,- Kč bez DPH.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSlužby operativního leasingu osobních vozidel Dílčí část č. 1: Operativní leasing Vozidla kategorie 1
BeschreibungOperativní leasing Vozidla kategorie 1 Předmětem dílčí části 1. veřejné zakázky je: Nájem vozidla formou operativního leasingu odpovídající technické specifikaci pro Vozidlo kategorie 1.
Interne Kennung675
LosLOT-0003
TitelSlužby operativního leasingu osobních vozidel Dílčí část č. 3: Operativní leasing Vozidla kategorie 3
BeschreibungOperativní leasing Vozidla kategorie 3 Předmětem dílčí části 3. veřejné zakázky je: Nájem vozidla formou operativního leasingu odpovídající technické specifikaci pro Vozidlo kategorie 3.
Interne Kennung3
LosLOT-0002
TitelSlužby operativního leasingu osobních vozidel Dílčí část č. 2: Operativní leasing Vozidla kategorie 2
BeschreibungOperativní leasing Vozidla kategorie 2 Předmětem dílčí části 2. veřejné zakázky je: Nájem vozidla formou operativního leasingu odpovídající technické specifikaci pro Vozidlo kategorie 2.
Interne Kennung2