See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky obvazového materiálu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění průběžných dílčích dodávek obvazového materiálu pro pověřující zadavatele, a to na dobu 24 měsíců. Pro každou z částí veřejné zakázky bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem.
Interne Kennung: 2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141117 Watte, 33141118 Wischkompressen, 33141115 Watte für medizinische Zwecke, 33141114 Verbandmull, 33141113 Bandagen
5. Los
Los: LOT-0026
Titel: Část 9: Kompresy z gázy, 17 vláken, 8 vrstev, založené okraje
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Kompresy z gázy, 17 vláken, 8 vrstev, založené okraje", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141114 Verbandmull
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele. V případě, že zadavatel odstoupí od rámcové dohody pro část veřejné zakázky v souladu s touto dohodou, je zadavatel oprávněn uzavřít rámcovou dohodu pro dotčenou část veřejné zakázky s dalším dodavatelem v pořadí (dále jen „druhý dodavatel“ nebo „nový dodavatel“), a to za podmínek uvedených v nabídce tohoto druhého dodavatele.
Los: LOT-0027
Titel: Část 10: Tampon šitý, předepraný, s RTG kontrastem a tkanicí, 17 - 20 vláken, 4 vrstvy
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Tampon šitý, předepraný, s RTG kontrastem a tkanicí, 17 - 20 vláken, 4 vrstvy", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141118 Wischkompressen
Los: LOT-0019
Titel: Část 2: Buničitá vata dělená – nesterilní tampony
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Buničitá vata dělená – nesterilní tampony", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141117 Watte
Los: LOT-0033
Titel: Část 16: Obinadlo sádrové – rychleschnoucí
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Obinadlo sádrové – rychleschnoucí", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141113 Bandagen
Los: LOT-0032
Titel: Část 15: Elastická, fixační obinadla, volně ložená
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Elastická, fixační obinadla, volně ložená", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0031
Titel: Část 14: Elastická, kompresivní obinadla se středním až dlouhým tahem nad 110 %, volně ložená
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Elastická, kompresivní obinadla se středním až dlouhým tahem nad 110 %, volně ložená", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0030
Titel: Část 13: Elastická, kompresivní obinadla s krátkým tahem do 90 %, volně ložená
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Elastická, kompresivní obinadla s krátkým tahem do 90 %, volně ložená", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0029
Titel: Část 12: Gáza v přířezech skládaná, 17 vláken, bělená bavlna, 16 vrstev
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Gáza v přířezech skládaná, 17 vláken, bělená bavlna, 16 vrstev", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0028
Titel: Část 11: Tampon stáčený, bez RTG kontrastu, 17 - 20 vláken
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Tampon stáčený, bez RTG kontrastu, 17 - 20 vláken", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0034
Titel: Část 17: Elastický, síťový obvaz pro fixaci krytí ran
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Elastický, síťový obvaz pro fixaci krytí ran", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Buničitá vata v přířezech – bělená
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Buničitá vata v přířezech – bělená", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0025
Titel: Část 8: Gáza v přířezech rolovaná, 17 vláken, 4 – 8 vrstev
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Gáza v přířezech rolovaná, 17 vláken, 4 – 8 vrstev", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0024
Titel: Část 7: Gáza složky, 17 vláken, založené okraje
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Gáza složky, 17 vláken, založené okraje", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0023
Titel: Část 6: Tampon stáčený, bez RTG kontrastu, 17 vláken
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Tampon stáčený, bez RTG kontrastu, 17 vláken", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0022
Titel: Část 5: Tampon šitý, předepraný, s RTG kontrastem a tkanicí, 17 vláken, 4 vrstvy
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Tampon šitý, předepraný, s RTG kontrastem a tkanicí, 17 vláken, 4 vrstvy", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0021
Titel: Část 4: Kompresy z gázy, 17 vláken, 8 vrstev, založené okraje
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141115 Watte für medizinische Zwecke, 33141114 Verbandmull
Los: LOT-0020
Titel: Část 3: Buničitá vata – sterilní tampony
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka "Buničitá vata – sterilní tampony", pro zdravotnická zařízení pověřujících dodavatelů
Interne Kennung: 3