2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa agregatów prądotwórczych oraz mobilnego sprzętu do uzdatniania i dystrybucji wody pitnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026
Beschreibung: 1. Określenie przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Gminy Miasto Stargard agregatów prądotwórczych oraz mobilnego sprzętu do uzdatniania i dystrybucji wody pitnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026; 2) Przedmiot zamówienia podzielony jest na IV części: a) część I – dostawa mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy od 100 kW do 120 kW w wersji przenośnej (bez układu jezdnego) – 19 szt., b) część II – dostawa agregatu prądotwórczego o mocy od 250 kW do 320 kW w wykonaniu przenośnym (na ramie, bez układu jezdnego) – 1 szt., c) część III – dostawa przewoźnej stacji uzdatniania wody o wydajności min. 600 l/h – 2 szt., d) część IV – dostawa mobilnej cysterny do wody pitnej o pojemności min. 5 m3 – 1 szt., 3) Wykonawcy mogą się ubiegać o dowolne części zamówienia. Zamawiający dokona wyboru wykonawców odrębnie na każdą z części zamówienia, z którymi zostaną zawarte umowy; 4) Szczegółowy opis zamawianego asortymentu i wymagań określa załącznik nr 4 - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ); ++++++ 2. PRAWO OPCJI Zamawiający informuje, że korzysta z prawa opcji zgodnie z postanowieniami art. 440 ustawy. Opcje będą miały zastosowanie w zakresie: części I - dostawa mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy od 100 kW do 120 kW w wersji przenośnej (bez układu jezdnego); części III - dostawa przewoźnej stacji uzdatniania wody o wydajności min. 600 l/h,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31120000 Generatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31121100 Stromerzeugungsaggregate mit Selbstzündungsmotoren, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser, 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser, 44613500 Wassercontainer, 44613600 Container auf Rädern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy od 100 kW do 120 kW w wersji przenośnej (bez układu jezdnego) – 19 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy znamionowej w zakresie od 100 kW do 120 kW w wersji przenośnej, z przystosowaniem do transportu i okresowej pracy w warunkach zewnętrznych. Agregaty muszą posiadać konstrukcję umożliwiającą ich przemieszczanie przy użyciu urządzeń transportowych (np. wózek widłowy, HDS). Agregaty w wykonaniu przenośnym na ramie, bez podwozia kołowego i bez układu jezdnego. ++++++ Zakres dostawy ---> 1. Zamówienie podstawowe obejmuje dostawę 9 sztuk mobilnych agregatów prądotwórczych spełniających wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 2. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia zakresu zamówienia w ramach prawa opcji poprzez dostawę dodatkowo maksymalnie do 10 sztuk agregatów, spełniających identyczne wymagania techniczne i jakościowe jak agregaty objęte zamówieniem podstawowym. ++++++ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ), W TYM WSZELKIE WYMAGANIA TECHNICZNE, NORMATYWNE, PARAMETRYZACJA URZĄDZEŃ ORAZ SZCZEGÓŁOWE WARUNKI REALIZACJI DOSTAWY ZOSTAŁY OKREŚLONE W ZAŁĄCZNIKU NR 4 DO SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), KTÓRY STANOWI INTEGRALNĄ CZĘŚĆ DOKUMENTACJI ZAMÓWIENIA.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31121100 Stromerzeugungsaggregate mit Selbstzündungsmotoren, 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy. ++ 2. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji na podstawie art. 440 ustawy PZP. Opcja polega na prawie jednostronnego zwiększenia przez Zamawiającego zamówienia podstawowego o dostawę dodatkowych agregatów prądotwórczych o mocy od 100 kW do 120 kW. Szczegółowy zakres ilościowy prawa opcji, warunki jego uruchomienia oraz zasady rozliczeń zostały określone w dokumentach zamówienia (SWZ oraz wzór umowy).
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa agregatu prądotwórczego o mocy od 250 kW do 320 kW w wykonaniu przenośnym (na ramie, bez układu jezdnego) – 1 szt.,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej w zakresie od 250 kW do 320 kW, przeznaczonego do zapewnienia awaryjnego zasilania Ujęcia Wody w Stargardzie eksploatowanego przez podmiot ochrony ludności – spółkę Wody Miejskie Stargard. Agregat stanowić będzie element systemu zabezpieczenia ciągłości dostaw wody pitnej dla mieszkańców miasta Stargard w sytuacjach kryzysowych, w szczególności podczas długotrwałych przerw w dostawie energii elektrycznej, awarii infrastruktury energetycznej, klęsk żywiołowych lub innych zdarzeń powodujących zagrożenie dla funkcjonowania infrastruktury wodociągowej. Agregat musi posiadać konstrukcję umożliwiającą jego przemieszczanie przy użyciu urządzeń transportowych (np. HDS lub wózek widłowy). Agregat w wykonaniu przenośnym na ramie, bez podwozia kołowego oraz bez układu jezdnego. ++++++ Zakres dostawy obejmuje 1 sztukę agregatu prądotwórczego spełniającego wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. ++++++ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ), W TYM WSZELKIE WYMAGANIA TECHNICZNE, NORMATYWNE, PARAMETRYZACJA URZĄDZEŃ ORAZ SZCZEGÓŁOWE WARUNKI REALIZACJI DOSTAWY ZOSTAŁY OKREŚLONE W ZAŁĄCZNIKU NR 4 DO SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), KTÓRY STANOWI INTEGRALNĄ CZĘŚĆ DOKUMENTACJI ZAMÓWIENIA.
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy. +++ 2. Prawo opcji - nie dotyczy.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa przewoźnej stacji uzdatniania wody o wydajności min. 600 l/h – 2 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych przewoźnych stacji uzdatniania wody przeznaczonych do produkcji wody zdatnej do spożycia przez ludzi w sytuacjach kryzysowych. Stacje będą wykorzystywane przez podmiot ochrony ludności – spółkę Wody Miejskie Stargard – do zapewnienia ciągłości dostaw wody pitnej w przypadku awarii infrastruktury wodociągowej, skażenia źródeł wody, długotrwałych przerw w dostawie energii elektrycznej lub innych zdarzeń powodujących zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców. Urządzenia muszą być mobilne, umożliwiać szybki transport do miejsca prowadzenia działań oraz pracę w warunkach terenowych. ++++++ Zakres dostawy ---> 1. Zamówienie podstawowe obejmuje dostawę 1 sztuki fabrycznie nowej przewoźnej stacji uzdatniania wody, spełniającej wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 2. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia zakresu zamówienia w ramach prawa opcji poprzez dostawę dodatkowo 1 sztuki przewoźnej stacji uzdatniania wody, spełniających identyczne wymagania techniczne i jakościowe jak stacja uzdatniania objęta zamówieniem podstawowym. ++++++ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ), W TYM WSZELKIE WYMAGANIA TECHNICZNE, NORMATYWNE, PARAMETRYZACJA URZĄDZEŃ ORAZ SZCZEGÓŁOWE WARUNKI REALIZACJI DOSTAWY ZOSTAŁY OKREŚLONE W ZAŁĄCZNIKU NR 4 DO SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), KTÓRY STANOWI INTEGRALNĄ CZĘŚĆ DOKUMENTACJI ZAMÓWIENIA.
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy. +++ 2. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji na podstawie art. 440 ustawy PZP. Opcja polega na prawie jednostronnego zwiększenia przez Zamawiającego zamówienia podstawowego o dostawę dodatkowej stacji uzdatniania wody. Szczegółowy zakres ilościowy prawa opcji, warunki jego uruchomienia oraz zasady rozliczeń zostały określone w dokumentach zamówienia (SWZ oraz wzór umowy).
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa mobilnej cysterny do wody pitnej o pojemności min. 5 m3 – 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej mobilnej cysterny do transportu i dystrybucji wody pitnej o pojemności minimum 5 m³ przeznaczonej do realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej. Cysterna będzie wykorzystywana przez podmiot ochrony ludności – spółkę Wody Miejskie Stargard – do zapewnienia dostępu do wody pitnej mieszkańcom w przypadku awarii sieci wodociągowej, uszkodzenia infrastruktury technicznej, skażenia źródeł wody, długotrwałych przerw w dostawie energii elektrycznej oraz innych sytuacji kryzysowych. Urządzenie musi umożliwiać szybkie przemieszczanie do miejsca prowadzenia działań oraz pełnić funkcję mobilnego punktu dystrybucji wody pitnej. ++++++ Zakres dostawy obejmuje dostawę 1 sztuki mobilnej cysterny do transportu i dystrybucji wody pitnej, spełniającej wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. ++++++ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ), W TYM WSZELKIE WYMAGANIA TECHNICZNE, NORMATYWNE, PARAMETRYZACJA URZĄDZEŃ ORAZ SZCZEGÓŁOWE WARUNKI REALIZACJI DOSTAWY ZOSTAŁY OKREŚLONE W ZAŁĄCZNIKU NR 4 DO SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), KTÓRY STANOWI INTEGRALNĄ CZĘŚĆ DOKUMENTACJI ZAMÓWIENIA.
Haupteinstufung (cpv): 44613500 Wassercontainer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44613600 Container auf Rädern
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy. 2. Prawo opcji - nie dotyczy.