See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BUDOWA PLACÓW, DRÓG ORAZ WYKONANIE KANALIZACJI W PST-2 W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM 7788 W ŚWIĘTOSZOWIE
Beschreibung: Roboty budowlane związane z budową placów, dróg oraz wykonanie kanalizacji w PST-2 w kompleksie wojskowym 7788 w Świętoszowie wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie lub ze skutecznym zawiadomieniem właściwego organu o zakończeniu robót – zadanie 21485.
Vorherige Bekanntmachung: 830949-2025
Interne Kennung: 33/VII/WIB/25/R
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: BUDOWA PLACÓW, DRÓG ORAZ WYKONANIE KANALIZACJI W PST-2 W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM 7788 W ŚWIĘTOSZOWIE - jedna część
Beschreibung: roboty budowlane związane z budową placów, dróg oraz wykonanie kanalizacji w PST-2 w kompleksie wojskowym 7788 w Świętoszowie wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie lub ze skutecznym zawiadomieniem właściwego organu o zakończeniu robót – zadanie 21485.
Interne Kennung: 33/VII/WIB/26/R