See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratorní přístroje, materiál a chemikálie 18-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka zboží dle specifikace uvedené v Příloze č. 1 výzvy (Specifikace zboží). Zakázka je rozdělena na části ve smyslu ust. § 101 odst. 1 ZZVZ.
Interne Kennung: Laboratorní přístroje, materiál a chemikálie 18-2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: část 3 - BioTech
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka zboží dle specifikace uvedené v Příloze č. 1 výzvy (Specifikace zboží).
Interne Kennung: část 3 - BioTech
Los: LOT-0004
Titel: část 4 - KRD
Interne Kennung: část 4 - KRD
Los: LOT-0001
Titel: část 1 - Merck LS
Interne Kennung: část 1 - Merck LS
Los: LOT-0008
Titel: část 9 - EastPort
Interne Kennung: část 9 - EastPort
Los: LOT-0002
Titel: část 2 - Altium
Interne Kennung: část 2 - Altium
Los: LOT-0005
Titel: část 5 - BIOHEM
Interne Kennung: část 5 - BIOHEM
Los: LOT-0009
Titel: část 10 - Explorea
Interne Kennung: část 10 - Explorea
Los: LOT-0006
Titel: část 7 - BioTech
Interne Kennung: část 7 - BioTech
Los: LOT-0007
Titel: část 8 - DYNEX
Interne Kennung: část 8 - DYNEX