See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Systematyczna dostawa do Instalacji Termicznego Przekształcania Osadów zlokalizowanej w Gdańsku przy ul. Benzynowej 26 sorbentu do oczyszczania gazów odlotowych opartego o mielony wodorowęglan sodu”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sorbentu do oczyszczania gazów odlotowych opartego o mielony wodorowęglan sodu (gotowy do użycia) do Instalacji Termicznego Przekształcania Osadów zlokalizowanej w Gdańsku (80-011), przy ul. Benzynowej 26. 2. Planowana ilość dostaw: 1200,00 Mg.
Vorherige Bekanntmachung: 102621-2026
Interne Kennung: ZP/15/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 200 Tonnen