2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf Inzet sluisbediening en havenmeesterschap sociale onderneming
Beschreibung: Het leveren van personele bezetting op de sluis en op het haventerrein, waarbij de werkzaamheden bestaan uit voornamelijk, maar niet beperkt zijn tot: - Het bedienen van de sluis - Het beheer van de haven - Het schoonmaken van het sluiswachtersgebouw en het sanitairgebouw op het Havenplein- Het innen van liggelden, schutgelden en toeristenbelasting en het afdragen daarvan aan de gemeente - Het bijhouden van een administratie van de inkomsten en uitgaven - Het wekelijks verzamelen en weer terug brengen van de afvalrolcontainer van de woningen ten oosten van de sluis - Het onderhouden van het groenvoorziening om de sluis en de haven Het leveren van personele bezetting op de sluis en op het haventerrein, waarbij de werkzaamheden bestaan uit voornamelijk, maar niet beperkt zijn tot: - Het bedienen van de sluis - Het beheer van de haven - Het schoonmaken van het sluiswachtersgebouw en het sanitairgebouw op het Havenplein- Het innen van liggelden, schutgelden en toeristenbelasting en het afdragen daarvan aan de gemeente - Het bijhouden van een administratie van de inkomsten en uitgaven - Het wekelijks verzamelen en weer terug brengen van de afvalrolcontainer van de woningenten oosten van de sluis - Het onderhouden van het groenvoorziening om de sluis en de haven
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63721000 Betrieb von Häfen und Wasserstraßen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1