418066-2026 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Inhuur communicatiecapaciteit 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInhuur communicatiecapaciteit 2026
BeschreibungDe Aanbestedende dienst en de Opdrachtgever, het ministerie van Algemene Zaken, meer in het bijzonder de Dienst Publiek en Communicatie (hierna: DPC), wil raamovereenkomsten afsluiten voor de inhuur van communicatieprofessionals, (web)redactieprofessionals en woordvoerders. De Opdracht is op logische en proportionele wijze opgedeeld in drie percelen, op basis van het type dienstverlening. Het gaat om de volgende percelen: 1) perceel 1: Communicatieprofessionals; 2) perceel 2: (Web)redactieprofessionals; 3) perceel 3: Woordvoerders en persvoorlichters. Per perceel zal een raamovereenkomst (hierna ook: Overeenkomst) afgesloten worden op het gebied van de inhuur van communicatiecapaciteit. De intentie is dat de Overeenkomsten voor perceel 1 -Communicatieprofessionals, en perceel 2 - (Web)redactieprofessionals, op 9 februari 2026 in gaan. De Overeenkomst voor perceel 3 - Woordvoerders en persvoorlichters gaat naar verwachting in op 1 oktober 2026. Maximale opdrachtwaarde over vier jaar (exclusief btw): Perceel 1 – Communicatieprofessionals: € 396.000.000,-; Perceel 2 – (Web)Redactieprofessionals: € 79.200.000,-; Perceel 3 – Woordvoerders en persvoorlichters: € 13.050.000,-.
Interne Kennung201865001.023.007
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit, 79550000 Schreib-, Textverarbeitungs- und Desktop-Publishing-Arbeiten, 92312211 Dienstleistungen von Schreibbüros
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1: Communicatieprofessionals
BeschreibungDit perceel omvat het leveren van tijdelijke communicatiecapaciteit op junior, medior en senior niveau aan deelnemende organisaties binnen de Rijksoverheid (zie bijlage E van het Beschrijvend document). De Opdrachtgever gaat hiervoor een Overeenkomst aan met maximaal vier (4) in communicatie gespecialiseerde (detacherings)bureaus. Geraamde waarde de opdracht: € 264.000.000,- Maximale waarde van de raamovereenkomst: € 396.000.000,-
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79416200 Beratung im Bereich Öffentlichkeitsarbeit
LosLOT-0002
TitelPerceel 2 – (Web)Redactieprofessionals
BeschreibungDit perceel omvat het leveren van tijdelijke (web)redactiecapaciteit op junior, medior en senior niveau aan deelnemende organisaties binnen de Rijksoverheid. De Opdrachtgever gaat hiervoor een Overeenkomst aan met maximaal vier (4) (detacherings)bureaus die (onder meer) gespecialiseerd zijn in (web)redactie en in social mediaredactie. Geraamde waarde de opdracht: € 52.800.000,- Maximale waarde van de raamovereenkomst: € 79.200.000,-
Interne Kennung2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79550000 Schreib-, Textverarbeitungs- und Desktop-Publishing-Arbeiten, 92312211 Dienstleistungen von Schreibbüros
LosLOT-0003
TitelPerceel 3 – Woordvoerders en persvoorlichters
BeschreibungDit perceel omvat het leveren van tijdelijke capaciteit op het gebied van woordvoering en persvoorlichting op junior, medior en senior niveau aan deelnemende organisaties binnen de Rijksoverheid. De Opdrachtgever gaat hiervoor een Overeenkomst aan met één (1) gespecialiseerd (detacherings)bureau. Geraamde waarde de opdracht: € 8.700.000,- Maximale waarde van de raamovereenkomst: € 13.050.000,-
Interne Kennung3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79416000 Öffentlichkeitsarbeit