41808-2024 - Wettbewerb
Belgien – Gerichtsvollzieherdienste – Raamovereenkomst activiteiten van minnelijke en gerechtelijke invordering van schuldvorderingen
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst activiteiten van minnelijke en gerechtelijke invordering van schuldvorderingen
Beschreibung: ZNA wenst voor een periode van 4 jaar, met een eventuele verlenging van 2 jaar, een dienstverlener aan te stellen voor het beheer van het extern invorderingsproces, zowel voor het minnelijke als voor de het gerechtelijke proces. De inschrijver houdt hierbij rekening dat bepaalde handelingen uitsluitend door bepaalde beroepscategorieen mogen worden uitgevoerd (zoals gerechtsdeurwaarders of advocaten). De inschrijver staat volledig in voor het beheer en de coördinatie van alle processen en vormt het enige aanspreekpunt voor het ziekenhuis. De specifieke bepalingen in verband met de opdracht zijn opgenomen in deel III - technische bepalingen.
Interne Kennung: PPP0GN-2212/3148/2023-2212
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: niet-openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75242110 Gerichtsvollzieherdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst activiteiten van minnelijke en gerechtelijke invordering van schuldvorderingen
Interne Kennung: 2023-2212 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich, 79941000 Gebührenerhebung