2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reisagent voor het boeken van buitenlandse dienstreizen
Beschreibung: Reisagent voor het boeken van buitenlandse dienstreizen in opdracht van gemeente Rotterdam
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
418090-2026 - Mededinging
Nederland – Ondersteunende en aanvullende vervoersdiensten; reisbureaudiensten – Reisagent voor het boeken van buitenlandse dienstreizen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63000000 Ondersteunende en aanvullende vervoersdiensten; reisbureaudiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 63510000 Reisbureaudiensten en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0000