See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een kolkenzuiger
Beschreibung: Het lokaal bestuur wenst een kolkenzuiger aan te kopen die geleverd wordt met alle nodige documenten, typegoedkeuring (COC) en goedkeuring door de technische controle bij levering. In de prijs moet een opleiding inbegrepen zijn. Na het indienen van de offertes moet elke inschrijver een demo verzorgen met het aangeboden voertuig.
Interne Kennung: PPP02P-2447/6140/2026-543
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144410 Schlammsaugwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-543_1