2. Verfahren
Verfahren
Titel: Compact geautomatiseerd opslagsysteem +4 graden Celsius t.b.v. het NFI
Beschreibung: De opdracht betreft de levering, installatie en het onderhoud van een compact, geautomatiseerd opslagsysteem +4 Celsius ten behoeve van het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) te Den Haag, Nederland. Het opslagsysteem heeft ongeveer een koelkastformaat en er worden minimaal 500 AutoLys-tubes met DNA-sporen en minimaal 6000 FluidX-tubes met DNA-extracten in opgeslagen bij een temperatuur van 4 °Celsius. Aansluitend aan een garantietermijn van minimaal 1 jaar volgt 10 jaar onderhoud en daarna de optie het onderhoud voort te zetten tot uiterlijk het einde van de technische levensduur van het opslagsysteem. Daarnaast geldt een optie om een tweede, identiek opslagsysteem af te nemen, inclusief onderhoud tot uiterlijk het einde van de technische levensduur. Er wordt beoogd één overeenkomst te sluiten met een opdrachtnemer die de levering, installatie en het onderhoud verzorgt, ook voor het optionele tweede opslagsysteem. Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde, inclusief ALLE opties, van € 940.000,-.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212780 Entwicklung von Software für System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 42965110 Lagersystem, 51430000 Installation von labortechnischen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: de optie om binnen vier jaar na ondertekening van de overeenkomst een tweede, identiek opslagsysteem af te nemen, inclusief onderhoud