2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur elektrotechnisch personeel
Beschreibung: De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het leveren van personeel dat volledig voldoet aan de gestelde functie-eisen, kwalificaties en certificeringen zoals vastgelegd in het Programma van Eisen. Voor de functie van: - Perceel 1: Inhuur Bovenleidingmonteur Tram - Perceel 2: Inhuur Kortsluitmonteur Metro Perceel 1 bovenleiding monteur tram: 6.500 uren per jaar. Perceel 2 kortsluitmonteur metro: 16.500 uren per jaar. De opgenomen aantallen uren zijn indicatief en uitsluitend bedoeld ter duiding van de verwachte inzet. Aan deze aantallen kunnen door inschrijvers geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2026-17
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inhuur Bovenleidingmonteur Tram
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan 3 keer verlengd worden met een duur van 2 jaar, hierdoor kan de overeenkomst in totaal met 6 jaar worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: Inhuur Kortsluitmonteur Metro
Interne Kennung: 2