See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa podłoży i suplementów dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa podłoży i suplementów dla WSSE w Warszawie opisana w Specyfikacji Warunków Zamówienia - Załącznik Nr 1a. Przedmiot zamówienia określony został we Wspólnym Słowniku Zamówień CPV – 24950000-8 24956000-0. Przedmiot zamówienia został podzielony na X części zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia w Specyfikacji Warunków Zamówienia - Załącznik Nr 1a i Formularzem asortymentowo-cenowym Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I - podłoża do oznaczania bakterii
Beschreibung: podłoża do oznaczania bakterii
Haupteinstufung (cpv): 24956000 Peptone und Eiweißstoffe
Los: LOT-0002
Titel: część II - podłoża do oznaczania bakterii,
Beschreibung: podłoża do oznaczania bakterii,
Los: LOT-0003
Titel: Część III podłoża do identyfikacji bakterii
Beschreibung: podłoża do identyfikacji bakterii
Los: LOT-0004
Titel: część IV - podłoża gotowe do użycia
Beschreibung: podłoża gotowe do użycia
Los: LOT-0005
Titel: część V - podłoża różne
Beschreibung: podłoża różne
Los: LOT-0006
Titel: część VI - podłoża do identyfikacji Enterobacyeriacae
Beschreibung: podłoża do identyfikacji Enterobacyeriacae
Los: LOT-0007
Titel: część VII - Część VII podłoża w postaci granulatu i dodatki
Beschreibung: Część VII podłoża w postaci granulatu i dodatki
Los: LOT-0008
Titel: część VIII - Część VIII podłoża transportowe
Beschreibung: Część VIII podłoża transportowe
Los: LOT-0009
Titel: część IX - podłoża gotowe do użycia na płytkach, kontrolowane w laboratorium posiadającym akredytację zgodną z norma PN EN ISO 17025
Beschreibung: podłoża gotowe do użycia na płytkach, kontrolowane w laboratorium posiadającym akredytację zgodną z norma PN EN ISO 17025
Los: LOT-0010
Titel: część X - zestaw do oznaczania bakterii E. Coli w wodzie
Beschreibung: zestaw do oznaczania bakterii E. Coli w wodzie