2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj dostawy wraz z montażem instalacji fotowoltaicznych w placówkach oświatowych na terenie Dzielnicy Ursynów
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest: Zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych wraz z nadzorem autorskim: a) w Szkole Podstawowej nr 96 przy ul. Sarabandy 16/22; b) w Szkole Podstawowej nr 336 przy ul. Małcużyńskiego 4; c) w Szkole Podstawowej nr 384 przy ul. Kajakowej 10; d) w Przedszkolu nr 351 przy ul. Warchałowskiego 4. Zaprojektowanie i wykonanie instalacji kompensatorów mocy biernej wraz z nadzorem autorskim: a) w Szkole Podstawowej nr 336 przy ul. Małcużyńskiego 4, b) w Przedszkolu nr 351 przy ul. Warchałowskiego 4. Modernizacja układu pomiarowego w rozdzielni głównej w Szkole Podstawowej nr 336 przy ul. Małcużyńskiego 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres prac, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami – załącznik nr 5 do SWZ. 2) Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej: a) Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. b) Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia, że czynności w zakresie realizacji zamówienia przez cały okres wykonywania przedmiotu umowy, będą wykonywane przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu Kodeksu Pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę. c) Warunek, o którym mowa powyżej zostanie spełniony poprzez zatrudnienie na podstawie umowy o pracę nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już osób wykonujących czynności w zakresie: prac przygotowawczych i porządkowych, prac demontażowych, prac związanych z dostosowaniem instalacji odgromowej, prac w zakresie instalacji odgromowej, prac w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznej, prac związanych z instalacją elektryczną i teletechniczną. d) Szczegółowe wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, sposób weryfikacji zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcje z tytułu ich niespełnienia określone są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 50/WZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001