2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa istniejącego systemu PACS/VNA o zestaw licencji, obejmujący oprogramowanie oraz serwis gwarancyjny posprzedażowy na 3 lata
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest: Rozbudowa istniejącego systemu PACS/VNA o zestaw licencji, obejmujący oprogramowanie oraz serwis gwarancyjny posprzedażowy na 3 lata - z projektu „Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi”, zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności z „Opisem Przedmiotu Zamówienia” (załącznik nr 2 do SWZ i do Formularza Oferty).
Vorherige Bekanntmachung: 316843-2026
Interne Kennung: 67/PN/ZP/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy. Postępowanie o udzielenie zamówienia pn „Rozbudowa istniejącego systemu PACS/VNA o zestaw licencji, obejmujący oprogramowanie oraz serwis gwarancyjny posprzedażowy na 3 lata” prowadzone uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego nr sprawy 23/PN/ZP/D/2026 pod nazwą: „Zestaw licencji obejmujący system VNA/PACS do archiwizacji i zarządzania obrazami medycznymi, moduł prezentacji, moduł dostępowy” – zostało unieważnione w trybie art. 255 pkt 3 PZP, ponieważ cena jedynej złożonej oferty przewyższała kwotę , którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Dostawa stanowiąca przedmiot zamówienia jest współfinansowana ze środków unijnych w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), a termin realizacji projektu na dzień przesłania ogłoszenia o zamówieniu to 29.05.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet