See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna Dostawa artykułów spożywczych w podziale na 11 części
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są: sukcesywne dostawy artykułów spożywczych przeznaczonych na potrzeby bieżącego żywienia w asortymencie i ilościach ujętych w zestawieniach w podziale na 11 części
Interne Kennung: ZP-1.ZP2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mięsa drobiowego i wyrobów z drobiu cz. 1
Beschreibung: Sukcesywna dostawa mięsa drobiowego i wyrobów z drobiu
Interne Kennung: Zp-1.ZP2.2025 cz. 1
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowych na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń. Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowych na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mięsa wieprzowego i wyrobów oraz wołowiny cz. 2
Beschreibung: Sukcesywna dostawa mięsa wieprzowego i wyrobów, wołowina
Interne Kennung: Zp-1.ZP2.2025 cz. 2
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131400 Schweinefleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa pieczywa cz. 3
Beschreibung: Sukcesywna dostawa pieczywa cz. 3
Interne Kennung: Zp-1.ZP2.2025 cz. 3
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa artykułów ogólnospożywczych cz. 4
Beschreibung: Sukcesywna dostawa artykułów ogólnospożywczych
Interne Kennung: Zp-1.ZP2.2025 cz. 4
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa mrożonek cz. 5
Beschreibung: Sukcesywna dostawa artykułów mrożonych
Interne Kennung: Zp-1.ZP2.2025 cz. 5
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa nabiału cz. 6
Beschreibung: Sukcesywna dostawa nabiału
Interne Kennung: Zp-1.ZP2.2025 cz. 6
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa jaj kurzych cz. 7
Beschreibung: Sukcesywna dostawa jaj kurzych
Interne Kennung: Zp-1.ZP2.2025 cz. 7
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa warzyw i owoców cz. 8
Beschreibung: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców
Interne Kennung: Zp-1.ZP2.2025 cz. 8
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa wody cz. 9
Beschreibung: Sukcesywna dostawa wody
Interne Kennung: Zp-1.ZP2.2025 cz. 9
Haupteinstufung (cpv): 41110000 Trinkwasser
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa ryb cz. 10
Beschreibung: Sukcesywna dostawa ryb
Interne Kennung: Zp-1.ZP2.2025 cz. 10
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa ryb cz. 11
Beschreibung: Sukcesywna dostawa produktów zbożowych
Interne Kennung: Zp-1.ZP2.2025 cz. 11